تبلیغات
سایت طرفداران آوش,دانلود آهنگها عکسها و کلیپهای آوش - دختری که داخل بدن انسان را میبیند!!!تبلیغات

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 14 آذر 1390


یک دختر روس ادعا می‌کند با اشعه‌ای که در چشمانش وجود دارد، به راحتی می‌تواند اعضای داخلی بدن انسان‌ها را ببیند و گاهی بهتر از خود پزشکان مشکل بیماران را تشخیص دهد...

بقیه در ادامه مطلب...


«ناتاشا» در سال 1987 در مسكو به دنیا آمده و هم اكنون در مركز بیماری‌های خاص بیمارستان مسكو مشغول كار است.

او در برابر نگاه‌های ده‌ها پزشک متخصص و دانشمند ماهر که برای مشاهده توانایی او به روسیه رفته بودند، گفت: «كنار مادرم در خانه نشسته بودم که ناگهان فهمیدم چشمانم جور دیگری می‌بیند. در کمال حیرت متوجه شدم می‌توانم اعضای داخلی بدن مادرم را ببینم، بعد هم بلافاصله به او گفتم که اعضای بدنش در چه حالتی هستند و چطور کار می‌کنند. از آن به بعد دیگر چشم‌های من به حالت عادی بدن انسان‌ها را نمی‌بیند، چون می‌توانم برای چند ثانیه اندام‌های درونی بدن آنها را به صورت رنگی ببینم و حتی وضعیت آنها را تحلیل کنم. من خودم نام این نوع نگاهی که دارم، دید پزشکی گذاشته‌ام.» ناتاشا دمکینا در سال 2003 به لندن دعوت شد و در پی آن به نیویورک و توکیو هم سفرکرد.

برای اثبات درستی گفته‌های ناتاشا، جمعی از پزشکان روسیه تصمیم گرفتند آزمایش‌هایی روی او انجام دهند. آنها از این دختر جوان خواستند تا هرچه در معده یکی از پزشکان حاضر می‌بیند، روی کاغذ نقاشی کند. چیزهایی که ناتاشا در این آزمایش می‌کشید و ادعاهایی که می‌کرد، بسیار حیرت‌آور بود. او در نقاشی جای زخم معده دکتر را به خوبی نشان داده بود و در جواب پزشکی که اصرار داشت یکی از افراد حاضر مبتلا به سرطان معده است، پاسخ داد که فقط چیزی شبیه یک کیست را در معده او مشاهده می‌کند. البته همیشه هم تشخیص‌های این دختر نوجوان درست از آب درنمی‌آید.
طبقه بندی: اخبار روز،  پزشکی و سلامت،  مطالب و مقالات، 
برچسب ها: دختری که داخل بدن انسان را میبیند، مطالب عجیب، مطالب جالب، شگفتی های امروزی، سایت آوش، دانلود،
ارسال توسط سید امیرحسین حسینی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی